Sri Lanka 2020

06.03.2020 / Anna / Alicja / Jakub

Wróciliśmy ze Sri Lanki i chciałam napisać kilka słów odnośnie naszej wyprawy. Bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście i bardzo miłą współpracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej wyprawy. Sri Lanka to dobry kraj na początek zwiedzania Azji (wg nas). Miło, czysto i zaskakująco. Chcieliśmy bardzo pochwalić naszego kierowcę i przewodnika. Co nas zaskoczyło, zawsze byli punktualni ( a nawet przed czasem), Tytus – nasz przewodnik – wszystko szczegółowo opowiadał i gdy prosiliśmy, żeby zajrzeć gdzieś w konkretne miejsce, nie miał z tym problemu – śmiało możemy go polecić. Wszystkie hotele były bardzo dobre, zwłaszcza Jetwing Yala i Anantara. Te dwa hotele miały wspaniałe widoki i super obsługę.
Bardzo dziękujemy za organizację wspaniałego urlopu. Na pewno będziemy się odzywać za ok. pół roku szukając innego kierunku:)

Nowa Zelandia 2020

28.01.2020 / Iza / Witek

Parę dni temu zakończyła się nasza „szyta na miarę” podróż do Nowej Zelandii. Jej plan przygotowała firma Planet Escape, a dokładnie pan Aleksander, po wysłuchaniu naszych sugestii, co do długości trwania oraz poziomu cenowego hoteli. Po otrzymaniu dedykowanego nam przewodnika mogliśmy przypuszczać, że nasza podróż jest dopracowana w każdym szczególe a na miejscu okazało się, że dokładnie tak było. Nie spotkała nas żadna przykra organizacyjna niespodzianka, dzięki czemu mogliśmy ze spokojem i radością zwiedzać i podziwiać to niezwykłe miejsce „na końcu geografii”. W drodze powrotnej „na deser” zatrzymaliśmy się w Singapurze, po którym cierpliwie oprowadzała nas umówiona przez Planet Escape polska przewodniczka Marta. Bardzo dziękujemy za tę wyprawę i już myślimy o następnej, w przygotowaniu której firma Planet Escape będzie mogła nam pomóc.

Boże Narodzenie i Nowy Rok na Gwatemalsko-Belizyjska nutę!

08.01.2020 / Kasia / Ola (Polaquitas locas :)

Własnie wróciłyśmy z niesamowitych wakacji w wymarzonej Ameryce Centralnej. Dużo by pisać, ale nie ma tyle miejsca. Zatem w skrócie: Natalia z Planet Escape w kilka dni (na DOSŁOWNIE ostatnia chwile) zorganizowała nam wspaniały 3-tygodniowy wyjazd do Gwatemali i Belize szyty na miarę i dokładnie dostosowany do naszych preferencji i sposobu spędzania wolnego czasu. Otrzymałyśmy idealny mix:
- wypoczynku aktywnego (trekkingi 2-dniowy na szczyt wulkanu Acatenango i 3-dniowy Xela-Lake Atitlan),
- miejsko-edukacyjnego (zwiedzanie kluczowych miast Antigua, Chichicastenango, Xela oraz poznawanie tradycji i kultury Majów),
- oraz zasłużonego plażowania na koniec (2 wyspy w Belize: Caye Caulker i San Pedro).

Nie dość ze Natalia zdjęła z nas ciężar całej administracji (noclegi. transporty itp) to jeszcze dostałyśmy listę opcjonalnych aktywności/miejsc do zwiedzania/robienia oraz polecanych restauracji w każdym miejscu gdzie byłyśmy. A wszystko to przygotowane w bardzo krótkim czasie, z super nastawieniem na stworzenie idealnych wakacji wedle oczekiwań.
BARDZO serdecznie polecamy Natalie - super pasjonatka, zna się na rzeczy, świetna komunikacja, oraz stały kontakt i wsparcie w czasie trwania podroży (pomimo świątecznego okresu), super szybka reakcja w sytuacji jakichkolwiek pytań/wątpliwości.
Dziękujemy bardzo i na pewno się jeszcze zgłosimy z kolejnymi planami wakacyjnymi!

Argentyna i Brazylia

21.11.2019 / Marcin

Wycieczka zorganizowana przez Planet Escape była naszą podróżą poślubną. Biuro profesjonalnie podeszło do planowania podróży, które zaczęliśmy od spotkania w Krakowskim biurze. Bazowaliśmy na doświadczeniu pani Natalii, jak również wprowadziliśmy własne modyfikacje. Obsługa w Argentynie i Brazylii była na najwyższym poziomie, hotele świetnie zlokalizowane i o wysokim standardzie. Miłą niespodzianką była przesyłka którą otrzymaliśmy przed wylotem - zawierała książeczkę z ciekawostkami i planem podróży, bilety i vouchery. Planet Escape to gwarancja wycieczki bez zmartwień :)

PRZYGODA W INDONEZJI SIERPIEŃ 2019

01.09.2019 / Iza / Krzysiek / Filip / Franek

To już nasza kolejna przygoda z Planet Escape! Tym razem to przygoda w Indonezji! Swoją wyprawę po krótkim przystanku w Singapurze rozpoczęliśmy od Jawy. Świątynie Borbobudur i Prambanan robią niesamowite wrażenie położone wśród jawajskich wulkanów. Po kilku dniach na Jawie przenieśliśmy się na zieloną i wciąż dziką Sumatrę.

Kolejne dni spędziliśmy kąpiąc się ze słoniami, chodząc po dżungli obserwując żyjące tam orangutany! Jezioro Toba powstałe w kraterze wulkanu i wyspa Samosir to możliwość poznania ludu Batków. Uwaga! To byli kanibale.....ale ostatnia ofiara została zjedzona 100 lat temu! :o) Ostatnie kilka dni odpoczywaliśmy na rajskim Cubadaku przy Zachodniej Sumatrze nurkując i pływając wśród raf koralowych. Na wyspie Cubadak jest tylko jeden hotel wspaniale prowadzony przez parę Francuzów.

Bardzo dziękujemy Planet Escape za wspaniałą organizację i super ciekawy program naszej wyprawy! Jeśli szukacie wciąż dziewiczej przyrody to Indonezja i Sumatra będą spełnieniem Waszych podróżniczych marzeń! Polecamy!

Malezja & Indonezja

27.08.2019 / Kinga

Wyjazd do Malezji i Indonezji był naszą pierwszą podróżą do Azji. Była to także podróż wyjątkowa - nasz miesiąc miodowy. Wszystko zostało zaplanowane pod nasze upodobania, czyli jak najwięcej kontaktu z naturą, jak najmniej miejskich doznań. Każdy hotel był wybrany z najwyższą uwagą, a atrakcje dobrane wręcz perfekcyjnie. Współpraca z biurem podróży to była sama przyjemność. Czuliśmy, że nasze uwagi są wdrażane w życie a wyjazd po prostu skrojony na miarę. Bardzo dziękujemy za cudowną podróż poślubną!

Widzisz 6 z 178 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować