Wróciliśmy z podróży do Nowej Zelandii

27.01.2019 / Joanna / Marek / Karol

Wróciliśmy z podróży do Nowej Zelandii zachwyceni!!Zaplanowana przez Planet Escape trasa zwiedzania pozwoliła nam zobaczyć wiele ciekawych miejsc.Organizacja wyjazdu była perfekcyjna.Sam kraj zachwycił nas cudownymi krajobrazami,a wskazówki w wydrukowanym przez biuro przewodniku ułatwiły nam zwiedzanie.Dziękujemy bardzo za kolejny już wyjazd z Waszym biurem.

Nasza Australia

19.01.2019 / Aleksandra / Sylwia / Grzegorz / Darek

Brawo za organizację! Wszystko się udało - polecam wszystkim.

Wycieczka do Australii

14.01.2019 / Magdalena / Robert

Pani Natalio, z opóźnieniem ale najszerszymi podziękowaniami za pomoc w organizacji naszej "podróży życia", dla współpracownika z Australii za przygotowanie i opiekę na "końcu świata"!!!! Nigdy, przenigdy nie czuliśmy się tak bezpieczni i zaopiekowani, mimo iż nikogo przy nas nie było. Cenimy sobie pracę całego PLANET ESCAPE, od pomysłu klienta po jego realizację.

Dubaj, Wietnam, Kambodża i Tajlandia

20.12.2018 / Janusz / Ania

Dziękujemy za zorganizowanie super wycieczki. 4 państwa w niecałe trzy tygodnie i jeszcze odpoczywaliśmy nad morzem południowo- chińskim. Często czuliśmy się jak w filmie 80 dni dookoła świata. Tak szybko zmieniały się krajobrazy i ludzie. Tego właśnie chcieliśmy a wymagało to sprawnej organizacji we wszystkich krajach. Doznania intensywne i nie wiało nudą ani komercją. Dobre hotele w centrum wszystkich atrakcji. Mili i sympatyczni piloci którzy zapraszali nas do swoich domów. Nawiązaliśmy dużo znajomości z ludźmi z całego świata. Tego na wycieczce autokarowej w dużej grupie się nie znajdzie.

Indie

11.12.2018 / Leszek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki. Organizacja była znakomita. Samochody zawsze były podstawiane przed wyznaczoną godziną, więc wszelkie przejazdy i transfery były bezproblemowe. Przewodnicy bardzo dobrzy. Program był świetny: Amritsar, Delhi, Agra, Jaipur, Goa. Dziękujemy bardzo za zorganizowanie tej podróży. Chętnie skorzystamy z Państwa usług w przyszłości.

Wakacje w Wietnamie i Kambodży

26.11.2018 / Krystyna / Tadeusz

Pani Beato i Cała Ekipo Planete Escape,
Nasza wyprawa zbliża się ku końcowi. Obecnie jesteśmy na wyspie i zgodnie z zaleceniami managerów Chen Sea odpoczywamy zażywając słodkiego lenistwa w warunkach raju na ziemi. Chcemy bardzo podziękować całej ekipie PE za perfekcyjne pod każdym względem zorganizowanie naszych dream holidays. Od samego początku jesteśmy pod wrażeniem super sprawnego i zgodnego z ofertą naszego pobytu w Wietnamie i Kambodży. Wszystkie hotele: w Hanoi, na statku w zatoce Ha Long, w Hoi An, w Siem Reap były bez zarzutu i spełniały nasze oczekiwania. Przewodnicy w Hanoi i Kambodży jak też kierowcy którzy nas odbierali zasługują na najwyższe noty. Ścieżka wizowa na lotnisku w Hanoi też zadziałała na piątkę. Mamy nadzieję, że końcówka wakacji będzie też udana. Oczywiście odezwiemy się po powrocie z ostatecznym podsumowaniem. Jeszcze raz wielkie dzięki

Widzisz 6 z 158 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować